Afrykańskie klimaty - Szkoła nr5

Afrykańskie klimaty

Afrykańskie klimaty

Na początku lutego klasa 1A była w Miejskim Domu Kultury w Wołominie na wystawie Pani Iwony Szczepańskiej pt. „Afrykańskie klimaty.” Pani Iwona jest osobą, której pasją jest uchwycenie w obiektywie niezwykłych chwil. W Afryce spędziła ponad trzy lata i tam powstały zdjęcia, na których utrwaliła piękno dzikiej przyrody, oryginalność życia ludzi, w tamtym rejonie świata.
Pani Iwona zgodziła się oprowadzić również nas po swojej wystawie i szczegółowo opowiedziała  o poszczególnych zdjęciach. odpowiadała na każde pytania dzieci i zainteresowała nas tym niezwykłym kontynentem.
Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział w tak ciekawej lekcji przyrody i bardzo dziękujemy Pani Iwonie za poświęcony nam czas.