Bal 2014 - Szkoła nr5

Bal 2014

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA > Archiwum 2013/2014 > Bal

NIECH ŻYJE BAL !

13 lutego 2014 r. nasza sala gimnastyczna zamieniła się  w olbrzymi okręt, na którym swoją podróż po różnych krajach odbyły dzieci klas I-III. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, indianie, krasnoludki, królewny, motylki, myszki, policjanci oraz batman ze spidermanem, a także  inne  postacie z kreskówek  tańczyły twista, rock and rolla, sambę i świetnie się przy tym bawiły. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Na twarzach małych tancerek, tancerzy oraz nauczycieli malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić soczku.  Wspaniały nastrój uczestników został utrwalony na zdjęciach.
       Z utęsknieniem czekamy już na kolejny bal karnawałowy… szkoda, że to dopiero za rok.