Bal - Szkoła nr5

Bal

Co to był za bal !

13 stycznia 2014 r. naszą szkołę odwiedziły ufoludki. Bardzo chciały poznać nasz kraj i zobaczyć jak dzieci w Polsce się bawią. Dlatego też wspólnie z dziećmi zamienionymi  w  księżniczki, kowboje, krasnoludki, królewny, motylki, myszki, policjantów, a także  innymi   postaciami z kreskówek  tańczyły twista, rock and rolla, sambę i świetnie się przy tym bawiły. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Na twarzach małych tancerek, tancerzy oraz nauczycieli malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.  Wspaniały nastrój uczniów i nauczycieli został utrwalony na zdjęciach.