Dzień Matki - Szkoła nr5

Dzień Matki

Mamo, mamo, co Ci dam?

Święto Matki to najpiękniejsze i najbardziej osobiste święto w roku. Każdy swojej mamie jest wdzięczny za największy dar, jaki od niej otrzymał- życie. Dla dziecka mama to najważniejsza osoba, dlatego uczniowie klasy 1b, 1d i 1e oraz kółko artystyczne, przygotowali dla swoich mam niespodziankę- krótkie przedstawienie. 29 maja trzecie piętro zamieniło się w scenę, aby uczniowie mogli zaprezentować swój program artystyczny przygotowany pod kierunkiem swoich wychowawczyń. Były wierszyki, piosenki, życzenia. Krzesełka na widowni szybko się zapełniały, artyści byli bardzo przejęci, a mamy wzruszone. Na zakończenie dzieci złożyły życzenia oraz wręczyły czerwone, balonowe serca swoim mamom. Dołączamy się do życzeń: zdrowia, szczęścia i zadowolenia ze swoich pociech!