Dzień sportu - Szkoła nr5

Dzień sportu

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA > Archiwum 2013/2014 > Dzień sportu

DZIEŃ SPORTU

Uczniowie klas I-III przystąpili do rywalizacji w ramach tegorocznego Dnia Sportu Szkoły. Wszyscy spotkaliśmy się ubrani na sportowo na sali gimnastycznej, a rodzice postarali się aby nie zabrakło łakoci i napoi. Doroczne święto rozpoczęły pierwszaki, które z wielkim zaangażowaniem zaczęły zawody. Po nich przyszła kolej na klasy drugie i trzecie, które  dawały z siebie wszystko, aby ich drużyna wygrała. Dzieci rywalizowały w różnych konkurencjach i głośno dopingowały swoją drużynę. Najwięcej emocji jednak wzbudziła wspólna gra w zbijaka, do której włączyli się również wychowawcy klas. Po tak wyczerpujących zawodach wszyscy z wielką przyjemnością udali się na „słodkie co nieco”.