Gimnazjum - Szkoła nr5

Idź do spisu treści

Menu główne

Gimnazjum

Mistrzostwa Wołomina w piłce siatkowej

W dniu 15 grudnia na terenie hali sportowej Zespołu Szkół nr 5 rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej chłopców. Nasza szkoła jako gospodarz wystawiła dwa zespoły z klasy 3b i 2b (trenerzy Mariusz Stępczyński i Zbigniew Kułak). Poza konkursem startowali siatkarze z  klasy 1b (trener Adam Sowa).
Klasyfikacja Mistrzostw Wołomina:
1. miejsce
 Sportowe Gimnazjum nr 5 I (klasa 3B)
2. miejsce  Sportowe Gimnazjum nr 5 II (klasa 2B)
3. miejsce  Gimnazjum nr 1 Wołomin  
3. miejsce  Sportowe Gimnazjum nr 5  III ( klasa 1 B  poza kolejnością)
4. miejsce Gimnazjum nr 2 Wołomin  
5. miejsce Gimnazjum w Duczkach

Złoty medal w gminie jest pierwszym etapem w drodze do  Mistrzostw Mazowsza.
Po feriach odbędą się Mistrzostwa Powiatu.


Gimnazjaliści czwartą drużyną siatkówki w Polsce
W Mistrzostwach Polski Gimnazjów wzięli udział podopieczni Pawła Blomberga, uczniowie z klasy 3 d i 2b. Nasi zawodnicy wyszli zwycięsko ze swojej grupy, pokonując zespoły z Krakowa i Nysy po 2:0. W półfinałach pokonali szkoły z  Nysy i Bydgoszczy oraz przegrali z zespołem z Łodzi. Pomimo, że  gimnazjaliści z „piątki” i zespół z Bydgoszczy uzyskali taką samą liczbę zwycięstw oraz mieli identyczny stosunek setów (i zgodnie z obowiązującymi przepisami to nasi siatkarze powinni grać o złoto) sędziowie zadecydowali inaczej, że o pierwsze miejsce zagrają uczniowie z Bydgoszczy. W meczu o brązowy medal gimnazjaliści niestety przegrali z drużyną ze Świnoujścia zdobywając czwarte miejsce Mistrzostw Polski.
Skład zespołu: Marcin Gałązka, Józef Rzempłuch, Szymon Kopulski, Michał Trzciński, Szymon Kopulski, Jakub Krystek, Krzysztof  Dąbkowski,  Hubert Czarkowski, Dawid Mazurek, Michał Krakówko, Marcin Golemba, Mateusz Ciok i Sebastian Zawadzki.
Trener:
Paweł Blomberg


 

Piątka Mistrzem Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych!11 marca 2014 roku zespół SOS Wołomin (rocznik 1999) wziął udział w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Turniej ten zostały rozegrany na hali O.S.I.R Huragan Wołomin przy ulicy Korsaka 4. O awans do dalszych rozgrywek walczyły 4 drużyny. Nasza drużyna rozegrała 1 mecz z zespołem z Zielonki (finał). Siatkarze z Wołomina od początku do końca spotkania dominowali na boisku, wygrywając go 2:0. Wynik ten dał nam awans do następnych rozgrywek, które zostaną rozegrane 18 marca na tej samej hali.
W sumie do tego etapu wzięło udział 25 szkół z powiatu wołomińskiego.

Kolejność końcowa turnieju:
1. Sportowe Gimnazjum nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wołominie
2.
Miejskie Gimnazjum w Zielonce
3. Gimnazjum w Dąbrówce
4. Gimnazjum w Tłuszczu

Skład drużyny: Marcin Gałązka, Bartosz Firszt, Michał Krakówko, Michał Trzciński, Kuba Krystek, Józef Rzempołuch, Krzysztof Dąbkowski, Hubert Czarkowski, Mateusz Mączewski, Maciej Wojno, Mateusz Ciok,
Trener: Kamil Trzciński
                                                                                                                 

 Krzysztof Dąbkowski

     

Młodzicy Huraganu Piątą Drużyną w Polsce!

W dniach 25-27 kwietnia w Człuchowie (woj. pomorskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Piłce Siatkowej. Młodzicy to kategoria wiekowa w której biorą udział chłopcy z rocznika 1999 i młodsi (klasa II gimnazjum). Aby awansować do turnieju należało zająć  jedno z trzech pierwszych miejsc w swoim województwie a następnie przejść przez turnieje ćwierćfinałowe i półfinałowe Mistrzostw Polski. W sumie w Polsce wystartowało około 170 zespołów w tej kategorii rozgrywkowej. Na Mazowszu brało udział 18 drużyn.
Młodzicy Huraganu Wołomin zajęli 1 miejsce w województwie uzyskując tytuł Mistrza Mazowsza, w Ćwierćfinale nie przegrali żadnego spotkania „odprawiając z kwitkiem” m. in. utytułowany AZS UWM Olsztyn. W półfinale zajęli 2 miejsce przegrywając z Wifamą Łódź (ostatecznie brązowym medalistą Mistrzostw Polski).
W Człuchowie wystartowało 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Wołominiacy w pierwszym meczu spotkali się z utytułowanym klubem Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla, następnie grali z TS Volley Rybnik oraz Norwidem Częstochowa. Wszystkie trzy mecze Huragan przegrał 0:2 i każdy wyglądał podobnie: chłopców sparaliżowała stawka zawodów przez co nie potrafili pokazać w pełni swoich umiejętności. W drugiej fazie najpierw grali z drużyną KS Metro Warszawa i pierwszy raz w tym sezonie udało się pokonać warszawiaków i to w stosunku setów 2:0. W bezpośrednim meczu o V miejsce Wołomin miał szansę do rewanżu z zespołem z Rybnika i szansę tę wykorzystał wygrywając 2:0.
Warto zauważyć, że grupa do której zostali wylosowani wołominacy okazała się najsilniejsza. Zespół z Jastrzębia wygrał całe zawody uzyskując tytuł Mistrza Polski a Częstochowa została Wicemistrzem. Nie jest więc wstydem przegrać mecze z dwoma najsilniejszymi zespołami w Polsce. Ponadto drużyna Jastrzębia już na tym etapie dokonała ścisłej selekcji oraz transferów, gdyż tylko dwóch zawodników z 12-osobowego składu pochodzi z Jastrzębia. Reszta są to chłopcy sprowadzeni z całej Polski.
Wynik zespołu może nie być dla wielu osób największym osiągnięciem lecz należy pamiętać, że jeszcze dwa lata temu Wołomin w tym roczniku zajął V miejsce…ale na Mazowszu. Stąd cieszy progres jaki został uzyskany. Ponadto połowa zawodników trenuje siatkówkę dopiero od roku lub dwóch, więc z pewnością mają jeszcze czas na Mistrzostwo Polski. Najważniejszym osiągnięciem było to, że mimo ciężkich momentów i porażek, chłopcy potrafili dalej tworzyć zespół i próbować wygrać kolejny mecz.
Organizacja samych zawodów finałowych była perfekcyjna. Sala znajdowała się na terenie internatu, wyłożony był parkiet ten sam co na zawodach Plus Ligi, zawody oprócz dwóch pierwszych sędziów obsługiwało także dwóch liniowych, spiker wyczytywał przed rozpoczęciem meczu pierwsze „szóstki”, całe zawody były nagrywane, po każdym secie i meczu trenerzy mieli wgląd w statystyki które przygotowywał Adam Malik (były statystyk reprezentacji Polski kobiet), zapewnione były dziewczęta do podawania piłek, a po każdym meczu wybierano najlepszego zawodnika MVP.
Skład MUKS Huraganu Wołomin:
Krystek, Czarkowski, Trzciński M., Krakówko, Firszt, Gałązka, Golemba (libero) oraz Wojno, Dąbkowski, Ciok, Mazurek, Mączewski, Rzempołuch, Kruszewski. I trener: Kamil Trzciński. II trener: Piotr Szulc. Kierownik: Andrzej Trzciński. Koordynator: Grzegorz Ryś.
Tabela końcowa Finału Mistrzostw Polski:
1. AT Jastrzębski Węgiel
2.  Exact Systems Norwid Częstochowa
3. KS Wifama Łódź
4. MMKS Maraton Świnoujście
5.
MUKS Huragan Wołomin
6.
TS Volley Rybnik
7. MKS Gryf Brzesko
8. KS Metro Warszawa

Huragan przeszedł przez Olsztyn


W dniach 8-9 marca odbyły się Turnieje Ćwierćfinałowe Mistrzostw Polski Młodzików. Siatkarze MUKS HURAGAN Wołomin , uczniowie klasy 2d, wzięli udział w jednym z nich - odbywającym się w Olsztynie. O awans do Turnieju Półfinałowego Mistrzostw Polski walczyło 6 drużyn. Wołominiacy w fazie grupowej zmierzyli się z zespołami: SUKSS Suwałki i UKS Olimp Bartoszyce, oba spotkania wygrali wysoko, po 2:0. Następnego dnia nasi chłopcy rozegrali decydujący mecz  z gospodarzem AZS UWM Olsztyn.  Po bardzo dobrej grze w każdym elemencie, Mistrzowie Mazowsza zdominowali rywala. Wygrywając mecz wynikiem 2:0 (25:16;25:14) zapewnili sobie awans do dalszych rozgrywek.  
Podopieczni trenera Kamila Trzcińskiego są obecnie wśród 16 najlepszych drużyn w Polsce.

  

Zdjęcia pochodzą ze strony www.bartoszyce.wm.plSkład drużyny:
Marcin Gałązka -   kapitan
Michał Trzciński
Michał Krakówko
Marcin Golemba
Bartosz Firszt
Jakub Krystek
Józef Rzemopołuch
Krzysztof Dąbkowski
Hubert Czarkowski
Mateusz Mączewski
Maciej Wojno
Mateusz Ciok
Trener:   Kamil Trzciński

Jakub Krystek kl. 2D


MISTRZ MAZOWSZA MŁODZIKÓW!!!

W dniach 8.02-9.02.2014 roku na sali klubu METRO Warszawa odbyły się Mistrzostwa Młodzików w piłce siatkowej. O medale walczyły cztery najlepsze zespoły województwa mazowieckiego, wyłonione w czasie turniejów Ligi Młodzika: Metro Warszawa, MOS Wola Warszawa, Olimp Ostrołęka  i MUKS HURAGAN Wołomin (uczniowie naszego gimnazjum z klasy 2 d). Rywalizacja była zacięta i wyrównana. Po pierwszym dniu wszystkie drużyny zanotowały po jednym zwycięstwie  i jednej porażce. MUKS Huragan wygrał z Olimpem Ostrołęką 2:1 i przegrał z gospodarzami METRO Warszawą 1:2. O medalach decydowały mecze niedzielne. Nasi zawodnicy musieli wygrać co najmniej jednego seta, aby znaleźć się w strefie medalowej turnieju i awansować do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Młodzików. Po bardzo zaciętej grze nasza drużyna wygrała z MOS Wola Warszawa 2:0 (w setach 25-23, 25-23). O kolorze medalu rozstrzygał ostatni mecz turnieju METRO-OLIMP. Drużynie trenera Kamila Trzcińskiego wystarczył jeden wygrany set przez gospodarzy. Na szczęście drużyna METRA nie dała sobie odebrać zwycięstwa i wygrała spotkanie 2:0, przynosząc radość zespołowi Wołomina ze zwycięstwa w całym turnieju.
MUKS HURAGAN WOŁOMIN MISTRZEM MAZOWSZA MŁODZIKÓW !!!!
Skład złotych medalistów Mistrzostw Mazowsza:
Marcin Gałązka
kapitan
Michał Trzciński
Bartek Firszt
Michał Krakówko
Jakub Krystek
Marcin Golemba
Dawid Mazurek
Mateusz Ciok
Maciej Wojno
Józef Rzempołuch
Krzysztof Dąbkowski
Hubert Czarkowski
Trener : Kamil Trzciński

Młodzicy nie zwalniają tempa
Ostatniego dnia października, na hali Sportowego Gimnazjum nr 5 w Wołominie, młodzicy Huraganu Wołomin - uczniowie klasy 2 d,  rozegrali 6 kolejkę II ligi kadetów grupy A. Przeciwnikiem tego dnia był zespół UKS Rutki Płońsk, wprawdzie krócej trenujący od wołominiaków, lecz o dwa lata starszy i o lepszych warunkach fizycznych. Mimo zwycięstwa bez straty seta, mecz był w miarę wyrównany. Nasi zawodnicy mieli duże problemy z ustawieniem akcji defensywnych w bloku i obronie. Bardzo dobrze na zagrywce i w ataku spisywał się Bartosz Firszt, a duże postępy w technice i taktyce rozegrania poczynił Michał Trzciński.
MUKS Huragan Wołomin II  3:0  UKS Rutki Płońsk
(25:22; 25:23; 25:14)
Skład: Trzciński M., Mazurek, Firszt, Gałązka, Krystek, Krakówko, Kopulski (libero) oraz Ciok, Rzempołuch, Piątek.
Trener: Kamil Trzciński.
Aktualnie Huragan zajmuje I miejsce w swojej grupie i do końca rundy zasadniczej pozostały mu dwa mecze rewanżowe: wyjazdowy z Płońskiem oraz 21 listopada o godz. 1800  w Gimnazjum nr 5 w Wołominie przy ul. Lipińskiej 16 z zespołem SKF Global Village Mokobody.
Msc.
      Drużyna                                    Pkt.          Sety
1
         MUKS   Huragan Wołomin II        11            17-6
2
         UKS      Polonez Wyszków           11             16-9
3
         UKS      Rutki Płońsk                    6              8-8
4
         SKF     Global Village Mokobody   6               6-14
5
          KS      Zawkrze Mława                5               5-15

W obecnym sezonie (tj. od września) zespół ten, złożony z rocznika 1999, rozegrał już 25 meczów mistrzowskich i towarzyskich z czego przegrał tylko sześć.
A tak o meczu piszą w Płońsku:


ARTYKUŁMUKS Huragan Wołomin, OSiR Huragan Wołomin oraz Zespół Szkół nr 5 w Wołominie w dalszym ciągu zapraszają chętne i wysokie dzieci z roczników 1999, 2003 oraz 2004 na zajęcia z piłki siatkowej. W rekrutacji nie wymagane są żadne umiejętności siatkarskie. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez sekretariaty Zespołu Szkół nr 5 w Wołominie lub OSiR Huraganu Wołomin.FILM


MUKS Huragan Wołomin 3:1 UKS Polonez Wyszków
26 października 2013 roku na hali Sportowego Gimnazjum nr 5 w Wołominie odbył się kolejny mecz, II Ligi Kadetów Grupy A, z zespołem UKS Polonez Wyszków.
W pierwszym spotkaniu w Wyszkowie górą byli zawodnicy Poloneza (3:2). Tym razem jednak wołominiacy chcąc się liczyć w dalszych rozgrywkach tej grupy musieli wygrać. Po dobrej grze całego zespołu oraz udanym wejściom rezerwowych (Dawida Mazurka i Józefa Rzempołucha) udało się spotkanie to wygrać 3:1. Dzięki temu Huragan awansował na pierwszą pozycję w tabeli.
MUKS Huragan Wołomin II 3:1 UKS Polonez Wyszków
(23:25; 25:17; 25:23; 25:15)
Skład: Trzciński M., Dąbkowski, Firszt, Gałązka, Krystek, Krakówko, Kopulski (libero) oraz Golemba, Ciok, Mazurek, Rzempołuch, Czarkowski. Trener: Kamil Trzciński.
Zespół w tym sezonie prezentuje się rewelacyjnie. Prowadzi w tabeli ligowej Mistrzostw Mazowsza Młodzików oraz II Lidze Mistrzostw Mazowsza Kadetów gr. A. Na 13 rozegranych spotkań wygrał aż 11. Stosunek setów również wygląda okazale
29:8.
Najbliższy mecz w Wołominie rozegrany zostanie 31 października o godzinie 11 w Sportowym Gimnazjum nr 5 przy ul. Lipińskiej 16 z drużyną UKS Rutki Płońsk.
Wszyscy zawodnicy są z rocznika 1999 i uczęszczają do Sportowego Gimnazjum nr 5 w Wołominie do drugiej klasy gimnazjum o profilu sportowym. Dzięki odpowiednim warunkom stworzonym przez szkołę mają tygodniowo: 10 godzin lekcji WF, 6 godzin zajęć pozalekcyjnych z piłki siatkowej oraz uczestniczą w Szkolnej Lidze Siatkówki. Ponadto reprezentują szkołę w innych dyscyplinach sportowych Szkolnego Związku Sportowego. Klub za to stwarza możliwość udziału w Mistrzostwach Mazowsza Młodzików i Kadetów, wyjazdy na ogólnopolskie turnieje towarzyskie oraz obozy letnie i zimowe. Chłopcy są wyposażani w 4 stroje meczowe, 2 komplety dresów oraz stroje treningowe.
Zespół Szkół nr 5, MUKS Huragan Wołomin oraz OSiR Huragan Wołomin w dalszym ciągu zapraszają chętne dzieci z roczników 1999, 2003 oraz 2004 posiadające wysokie parametry wzrostowe ciała na zajęcia z piłki siatkowej. W rekrutacji nie wymagane są żadne umiejętności siatkarskie. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez sekretariaty Zespołu Szkół nr 5 w Wołominie lub OSiR Huraganu Wołomin.


 

Mecz uczniów klasy 2 d w kategorii Kadet II w Mławie
KS Zawkrze Mława - MUKS Huragan
0:3

24 października siatkarscy młodzicy Huraganu Wołomin wyjechali na mecz „II Ligi Kadetów gr. A” do Mławy. W pierwszym spotkaniu w Wołominie, Huragan odniósł zwycięstwo 3:1.
Mecz w Mławie w pierwszych dwóch setach miał niski poziom i polegał na grze „kto mniej błędów popełni”. Tylko w trzecim secie wołominiacy kontrolowali całą grę pozwalając przeciwnikowi na zdobycie tylko 13 punktów a przy okazji umożliwiając wejście na boisko wszystkim zawodnikom rezerwowym. Doświadczenie zbierane przez naszych młodzików w różnego rodzaju zawodach i turniejach zaprocentowało wygraniem tego spotkania 3:0. Na pochwałę zasługują pojedyncze akcje oraz najrówniejsza gra w zespole libero
Szymona Kopulskiego.
Do końca rundy zasadniczej pozostały jeszcze 4 mecze. Dotychczas wołominiacy wygrali 3 mecze i przegrali jeden (2:3 z Wyszkowem). Aktualnie zajmują drugą pozycję w tabeli.
Warto nadmienić, że w tym sezonie zespół Wołomina grający w II lidze kadetów tworzą chłopcy z rocznika 1999, a więc o rok i dwa lata młodsi od pozostałych drużyn, co wymaga od nich min. grania na wyższej siatce - już seniorskiej.
Skład: Trzciński M., Firszt, Gałązka, Dąbkowski, Krystek, Krakówko, Kopulski (libero) oraz Rzempołuch, Ciok, Mączewski, Golemba.
Trener: Kamil Trzciński.


FILM 1

FILM II

FILM III

FILM IV


FILM V

I Turniej I Ligi o Mistrzostwo Mazowsza Młodzików

Drużyna MUKS Huragan Wołomin wygrała I Turniej I Ligi o Mistrzostwo Mazowsza Młodzika. W dniach 19-20.10.2013 roku uczniowie z klasy 2d w hali sportowej naszej szkoły gościli siatkarzy z rocznika 1999 (i młodsi) z województwa mazowieckiego z  następujących klubów:
KS I Metro Warszawa,
KS II Metro Warszawa,
MKS MDK Warszawa,
UMKS MOS Wola Warszawa,
UKS Olimp Ostrołęka.

Był to pierwszy z czterech turniejów młodzika. Najlepsze zespoły  w tej kategorii wiekowej będą grały o medale województwa mazowieckiego oraz o medale Mistrzostw Polski.
 
Rozegrano 15 spotkań.  Nasz zespół pod okiem trenera Kamila Trzcińskiego wygrał 4 z 5 spotkań, każde po 2:0. Ostatnie spotkanie z KS Metrem I Warszawa nasz zespół przegrał 0:2. Mimo to I Turniej I Ligi Młodzika należy do udanych, ponieważ nasi chłopcy zajęli 1 miejsce.

Drużyna MUKS Huragan zagrała w składzie:  Michał Krakówko, Michał Trzciński, Szymon Kopulski (l), Arkadiusz Piątek, Krzysztof Dąbkowski, Jakub Krystek, Józef Rzempołuch, Mateusz Mączewski, Bartosz Firszt, Marcin Gałązka, Marcin Golemba i Dawid Mazurek.


VIII Ogólnopolski  Turniej Siatkówki
Młodzików Nakło nad Notecią


          W dniach 11.10-12.10.2013 r.  w sali Gimnazjum nr 3 w Nakle nad Notecią odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Młodzików o Puchar Właściciela Firmy AMAN. W zawodach prócz gospodarzy wzięli udział zespoły: UKS w Jastarni, MOS Wola Warszawa, BKS Chemik Bydgoszcz, UKS Budowlanka Toruń, Jurand Malbork oraz Huragan Wołomin, reprezentowany przez uczniów z klasy 2d naszego gimnazjum w składzie:
Michał Trzciński
Michał Krakówko
Bartosz Firszt
Krzysztof Dąbkowski
Dawid Mazurek
Szymon Kopulski
Józef Rzempołuch
Mateusz Mączewski
Marcin Gałązka
 Marcin Golemba
Trener: Kamil Trzciński

Nasza drużyna zmierzyła się z o rok starszymi rywalami. Każdy z zespołów rozegrał 5 spotkań. W pierwszej fazie odbyły się mecze w dwóch grupach, później rozegrano spotkania półfinałowe, a w ostatniej części turnieju - mecze o miejsca.
Turniej wygrał zespół kadetów NTS Trójka Nakło, który w finale pokonał Jurand Malbork 2:1. Ostateczna kolejność w turnieju:
NTS Trójka Nakło
Jurand Malbork
MOS Wola Warszawa
NTS Trójka Nakło 2
Huragan Wołomin
Chemik Bydgoszcz
UKS w Jastarni
UKS Budowlanka Toruń

Na zakończenie turnieju wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i koszulki. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został  Bartosz Firszt.


Dobry początek młodzików Wołomina

Bardzo dobrze rozpoczęli sezon siatkarski młodzicy MUKS Huraganu Wołomin (rocznik 1999). Zespół w tym sezonie startuje w ogromnej liczbie zawodów, m.in. mazowieckiej lidze kadetów oraz młodzików, Szkolnej Lidze Siatkówki, a także do końca grudnia planuje wyjazdy na turnieje towarzyskie do Nakła nad Notecią, Warszawy, Świecia, Ostrołęki oraz Malborka. Wszyscy chłopcy uczęszczają do klasy sportowej w Sportowym Gimnazjum nr 5 w Wołominie, które należy do programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
26 września drużyna rozegrała w Wołominie w Zespole Szkół nr 5 swój pierwszy mecz w II lidze kadetów. Jest to kategoria wiekowa w której startują zespoły z roczników 1997-1998, więc o rok i dwa starsze od wołomińskiego. Przeciwnikiem tego dnia było KS Zawkrze Mława. Mecz od samego początku układał się pomyślnie dla wołominiaków. Dzięki dobrej grze, szczególnie w polu zagrywki, na boisku miała szansę zaprezentować się cała 12 zawodników powołana na mecz.
MUKS Huragan Wołomin 3:1 KS Zawkrze Mława (25:15, 23:25, 25:14, 25:23)
Huragan: Krakówko, Firszt, Krystek, Gałązka, Dąbkowski, Trzciński M., Mazurek, Rzempołuch, Kopulski, Golemba, Wiktoruk, Kossakowski. Trener: Kamil Trzciński

29 września na warszawskiej Białołęce odbył się turniej rozstawieniowy do wojewódzkich rozgrywek młodzików. Drużyna Wołomina wygrała swoje wszystkie 3 spotkania i awansowała do I ligi. Niestety wraz za wynikiem nie szła dobra gra zespołu. Dosyć wyraźne przewagi w każdym secie pozwoliły na dokonywanie licznych zmian dzięki czemu cała powołana 11 zawodników mogła wejść na boisko w każdym meczu.
MUKS Huragan Wołomin 2:0 KS Metro Warszawa III (25:14; 25:4)
MUKS Huragan Wołomin 2:0 UKS Polonez Wyszków (25:21, 25:11)
MUKS Huragan Wołomin 2:0 UKS Sokół Żuromin (25:14, 25:10)
Huragan: Firszt, Wojno, Krakówko, Krystek, Dąbkowski, Gałązka, Trzciński M., Mazurek, Kopulski, Rzempołuch, Czarkowski. Trener: Kamil Trzciński
W dniach 19-20 października w Zespole Szkół nr 5 w Wołominie przy ul. Lipińskiej 16 odbędzie się I Turniej I Ligi Młodzików w którym oprócz wołomińskiego Huraganu wezmą udział zespoły KS Metro Warszawa, UKS Olimp Ostrołęka, UMKS MOS Wola Warszawa oraz MKS MDK Warszawa.
Klub zaprasza wysokich chłopców (minimum 190 cm.) z rocznika 1999 na treningi w pon. (15 20-16 50), wt. (16 00-17 30) oraz czw. (17 00-18 30). Nie potrzebne są żadne umiejętności, wystarczą chęci do szkolenia się.

Kliknij, aby zobaczyć  
Film

Mrcz pokazowy

     
W sobotę 5.10 uczniowie klasy II gimnazjum wzięli udział w meczu pokazowym młodzików, który odbył się w czasie trwania Ogólnopolskiego Turniej Piłki Siatkowej Juniorów na Białołęce. Nasi młodzicy rozegrali spotkanie ze swoimi rówieśnikami z MOS WOLA. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu 3:1.

Skład zespołu:

Karol Kozłowski
Jakub Krystek
Michał Kowalczyk
Michał Trzciński
Bartek Firszt
Krzysztof Dąbkowski
Michał Krakówko
Szymon Kopulski
Marcin Gałązka
Krzysztof Kruszewsk

Trener Kamil Trzciński

Mecz SLS Sportowe Gimnazjum nr 5 - IV LO Warszawa

    
7 października w naszej szkole odbył się mecz Szkolnej Ligi Siatkówki. Na wprost siebie stanęli siatkarze z naszej szkoły z klasy II d oraz o 3-4 lata starsi uczniowie IV LO z Warszawy. Podopieczni trenera Kamila Trzcińskiego nawiązywali równa walkę z przyjezdnym. Mecz zakończył się przegraną gospodarzy 0:2. Jest to pierwsza porażka naszych siatkarzy w tym roku szkolnym.

 
Dokument bez tytułu

AKTY PRAWNE


Plan finansowy szkoły

Statut Szkoły
Program Wychowawczo-Profilaktyczny
Program Profilaktyki ZS 5
Koncepcja pracy
Regulamin korzystania z boisk sportowych
Regulamin klas sportowych

ORGANY SZKOŁY


Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski


SUKCESY UCZNIÓW


Osiągnięcia sportowe w ZS nr 5
Osiągnięcia edukacyjne i artystyczne
w ZS nr 5

HISTORIA SZKOŁY


Historia szkoły
Absolwenci
40 - lecie szkoły
45 - lecie szkoły

SZKOŁA


Dyrekcja
Nauczyciele
Sekretariat
Pedagodzy
Świetlica
Biblioteka
Gabinet pielęgniarki
Stołówka

Dokument bez tytułu Copyright © 2012. All rights reserved: ZS nr.5 w Wołominie, wykonanie: Paragraph Design
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego