Informator dla Rodziców/Opiekunów dziecka z niepełnosprawnością - Szkoła nr5

Informator dla Rodziców/Opiekunów dziecka z niepełnosprawnością

INFORMACJE > aktual

Szanowni Rodzice!                                                                                    Wołomin, 27.11.2017r.

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego przy udziale m.in. pracowników Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowany został Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością.
Adresatami tej publikacji są rodzice uczniów, u których stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie lub nieuleczalną chorobę oraz opiekunowie wychowujący dzieci z niepełnosprawnością. Jej celem zaś jest przekazanie pełnej wiedzy o systemie wsparcia zarówno w zakresie edukacji, jak i specjalistycznej opieki medycznej.
Informator w wersji elektronicznej dostępny jest m.in. na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce   www.kuratorium.waw.pl  - Rodzice i Uczniowie Informacje bieżące.

Dyrekcja SSP nr 5