Karnawał 2017 - Szkoła nr5

Karnawał 2017

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA > Archiwum 2016-2017 > Z ostatniej chwili 2016-2017

Karnawał w szkole

Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez nie, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas 7 lutego.
         Tego dnia  już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów.
          Dzieci świetnie się bawiły, tańcząc wspólnie ze swoimi paniami i biorąc udział w konkursach. Zabawę dla naszych uczniów prowadził DJ „Kłapouchy”.
 Kiedy jednak czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.