Koło szachowe w naszej szkole - Szkoła nr5

Idź do spisu treści

Menu główne

Koło szachowe w naszej szkole

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2016/2017


KOŁO SZACHOWE W NASZEJ SZKOLE


  • Miło nam poinformować, że dnia 25 lutego 2016 roku odbyły się pierwsze zajęcia szachowe dla dzieci od klasy 1 do 6, prowadzone przez p. Arkadiusza Kupca zawodnika klubu szachowego Zieloni Zielonka, posiadającego kategorię szachową - kandydat na mistrza, wielokrotnego triumfatora turniejów szachowych o zasięgu ogólnopolskim, m.in. Drużynowego Wicemistrza Polski Juniorów, dwukrotnego Mistrza Makroregionu Mazursko-Mazowieckiego Juniorów, a prywatnie tatę Karoliny i Miłosza uczniów naszej szkoły.

Na pierwsze zajęcia pokazowe przybyło bardzo dużo chętnych. Nic dziwnego gra w szachy to gra szlachetna, rozwijająca umiejętności strategicznego myślenia, ćwicząca koncentrację i pamięć, myślenie przyczynowo-skutkowe, spostrzegawczość, refleks, słowem - to wszystko, co tak bardzo potrzebne jest w nauce!  Dodatkowo koło szachowe zostało doposażone w nowe szachy, planszę instruktorską oraz podręczniki do nauki gry w szachy.
Z przykrością informujemy, że ilość uczniów na zajęciach jest ograniczona i przepraszamy tych wszystkich, którzy czekają na liście rezerwowej. Nauka gry w szachy to nie tylko wielka przyjemność, satysfakcja, ale i praca. Jesteśmy pewni, że skład osobowy grup będzie się zmieniał i każdy będzie miał szansę spróbować!

Przypominamy podstawowe informacje o kole spotkania w każdy piątek w sali 55,

  • 14.40 -15.40  I grupa,

  • 15.40- 16.40 - II grupa.

Prosimy pilnować swoich grup, a wszelkie zmiany ustalać z prowadzącym zajęcia. Na każde zajęcia przynosimy zeszyt, w którym będą prace domowe oraz ogłoszenia dla rodziców. Obowiązkowe obuwie na zmianę i bycie punktualnym. Opłatę 35 zł za miesiąc uiszczamy na pierwszych zajęciach w miesiącu u p.Arkadiusza. Rodzice, których dzieci rezygnują z zajęć, proszeni są o niezwłoczne poinformowanie prowadzącego zajęcia, tak, żeby inny uczeń mógł jak najszybciej skorzystać z wolnego miejsca na zajęciach.

Kontakt A.Kupiec 602 576 109, arekkupiec@wp.pl


 
Dokument bez tytułu

AKTY PRAWNE


Plan finansowy szkoły

Statut Szkoły
Program Wychowawczo-Profilaktyczny
Program Profilaktyki ZS 5
Koncepcja pracy
Regulamin korzystania z boisk sportowych
Regulamin klas sportowych

ORGANY SZKOŁY


Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski


SUKCESY UCZNIÓW


Osiągnięcia sportowe w ZS nr 5
Osiągnięcia edukacyjne i artystyczne
w ZS nr 5

HISTORIA SZKOŁY


Historia szkoły
Absolwenci
40 - lecie szkoły
45 - lecie szkoły

SZKOŁA


Dyrekcja
Nauczyciele
Sekretariat
Pedagodzy
Świetlica
Biblioteka
Gabinet pielęgniarki
Stołówka

Dokument bez tytułu Copyright © 2012. All rights reserved: ZS nr.5 w Wołominie, wykonanie: Paragraph Design
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego