Kopernik - Szkoła nr5

Kopernik

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA > WYCIECZKI > WYCIECZKI 2015/2016 > Archiwum-wycieczki- 2014-2015

Centrum Nauki Kopernik

31 marca klasy 2a,2c, 3c i 3b wyjechały na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Radości, zabawy oraz namacalnego doświadczania nie było końca. Oczy i buzie dzieci były przez cały czas szeroko otwarte ze zdziwienia. Uczestniczyły m.in.  w przedstawieniu „Teatr wysokich napięć"-  robiącym dosłownie piorunujące wrażenie. Odwiedziły  też  Planetarium, gdzie po przeniesieniu się w czasie, podróżowały pirackim statkiem po morzach i oceanach, oglądając jednocześnie zmieniające się nad sobą niebo. Była też podróż  kartonową rakietą- cudowna przygoda i kosmiczne odczucia.
Poniżej fotorelacje z wycieczki.