Pinokio - Szkoła nr5

Pinokio

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA > WYCIECZKI > WYCIECZKI 2015/2016 > Archiwum-wycieczki- 2014-2015

Pinokio

Dnia 18 i 19 marca 2015 r. klasy I a, I c, II a i III a obejrzały w Teatrze Rampa „ Pinokia" - najnowszy musical familijny zrealizowany na motywach bajki Collodiego.

Spektakl był przede wszystkim niezwykle barwną, muzyczną opowieścią o losach drewnianego pajacyka, który marzył o tym, aby stać się prawdziwym chłopcem. W widowisku można było podziwiać kolorowe kostiumy, wpadające w ucho piosenki oraz kunszt aktorski i wokalny wykonawców.
Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom i na długo pozostanie w ich pamięci."