Przedszkolaki z wizytą - Szkoła nr5

Przedszkolaki z wizytą

Przedszkolaki  z wizytą

Dnia 03.03.2015 do naszej szkoły zawitały 5-latki z przedszkola "Czerwony Kapturek" w Wołominie. Dzieci przybyły do klasy I d aby zobaczyć jak wyglądają zajęcia prowadzone przez panią Katarzynę Napłoszek. Po zajęciach odbyło się krótkie zwiedzanie obiektu. Wszyscy wyszli bardzo podekscytowani i zadowoleni. Mamy nadzieję, że zawitają do nas ponownie we wrześniu i już zostaną. ZAPRASZAMY

W piątek 27 marca w naszej szkole ponownie mieliśmy małych gości. Klasę 1A odwiedziły sześciolatki z przedszkola „Czerwonego Kapturka”. Zostały bardzo serdecznie powitane przez uczniów. Wzięły udział w zajęciach nawiązujących tematycznie do nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Przedszkolaki mogły obejrzeć szkołę, w której niedługo będą się uczyć i poznać starszych kolegów. W miłej atmosferze czas szybko minął. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie, przekonały się na własne oczy, że w szkole jest bezpiecznie, miło  i ciekawie. We wrześniu bez trwogi przekroczą szkolne mury  i pozyskają w niej nowych, wspaniałych kolegów.  Na koniec każdy przedszkolak otrzymał na pamiątkę wielkanocny długopis.