Talenty - Szkoła nr5

Talenty

Pokaz talentów.

„Dzień Talentów” został zorganizowany w naszej szkole po raz pierwszy. Była to okazja, aby dzieci pochwaliły się swoimi osiągnięciami, talentami, uzdolnieniami na forum szkoły. W ten wyjątkowy dzień wszyscy uczniowie  klas I-III zebrali się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć rodzące się talenty wśród dzieci naszej szkoły. Artyści tańczyli, śpiewali, grali na instrumentach, recytowali wiersze, prezentowali prace plastyczne, pokazywali sztuki walki i skomplikowane ćwiczenia gimnastyczne.  Każdy występ był nagradzany gromkimi brawami.
"Dzień Talentów” był niewątpliwie bardzo ciekawym doświadczeniem, oraz wspaniałą zabawą dla uczniów naszej szkoły. Wielu z nich miało okazję pokazania się po raz pierwszy przed szkolną społecznością i zmierzenia się z trudną sztuką autoprezentacji. Okazało się, że zarówno pokazy sportowe jak i muzyka, śpiew czy recytacja, są fascynującą zabawą dla naszych uczniów.