Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 - Szkoła nr5

Idź do spisu treści

Menu główne

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2013/2014
Pożegnanie klas 6

Pożegnanie klas szóstych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum.


26 czerwca uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas szóstych i gimnazjalistów klas trzecich. O godzinie 14.00 uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście zebrali się w sali gimnastycznej,  by wspólnie świętować ukończenie szkoły przez szóstoklasistów .
O godzinie 15.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie gimnazjum. Po uroczystym ślubowaniu i przekazaniu sztandaru szkoły młodszym klasom, głos zabrała Pani dyrektor Agnieszka Ludwin. Szczególne słowa uznania skierowała do uczniów, którzy uzyskali  bardzo dobre wyniki w nauce i wręczyła im nagrody książkowe, a także do ich rodziców, którzy, w dowód uznania, otrzymali z rak Pani dyrektor Listy Gratulacyjne, jako podziękowanie za wkład włożony w wychowanie i edukację dzieci.  W swoim wystąpieniu Pani dyrektor podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Tego dnia nagrodzono także najlepszego ucznia szkoły podstawowej-Jakuba Matusiaka i najlepszą absolwentkę  naszego gimnazjum. Została nią Sara Liss z klasy III A, do której należał najlepszy wynik egzaminu i najwyższa średnia ocen w szkole. Gratulujemy.
Pani dyrektor wręczyła także Listy Gratulacyjne wszystkim Rodzicom, którzy w tym roku szkolnym aktywnie działali dla dobra społeczności szkolnej.
Po uroczystych przemówieniach, wyróżnieniach i wielu nagrodach dla uczniów, uczniowie, w imieniu wszystkich absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum, podziękowali dyrekcji, wychowawcom, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły oraz rodzicom, za trud i poświecenie włożone w ich wychowanie i edukację. Wszystkim zebranym oraz młodszym koleżankom i kolegom życzyli słonecznych i udanych wakacji.
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014.

27 czerwca, po mszy świętej o godz. 8.00, w naszej szkole uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2013/2014. W uroczystości zakończenia roku szkolnego wzięli udział wychowawcy, nauczyciele, rodzice i uczniowie klas: 1-3 Edukacji Wczesnoszkolnej, 5-4 szkoły podstawowej i 1-2 gimnazjum.
Pani dyrektor Agnieszka Ludwin dziękując wszystkim zgromadzonym za całoroczny trud, wręczyła  najlepszym uczniom dyplomy i nagrody zdobyte w wielu różnych konkursach. Oklaskom nie było końca.
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2013/2014 uczniowie  udali się do swoich klas na ostatnie przedwakacyjne spotkanie, gdzie z rak wychowawców otrzymali świadectwa.
Tak więc kolejny rok za nami, życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.


Dokument bez tytułu

AKTY PRAWNE


Plan finansowy szkoły

Statut Szkoły
Program Wychowawczo-Profilaktyczny
Program Profilaktyki ZS 5
Koncepcja pracy
Regulamin korzystania z boisk sportowych
Regulamin klas sportowych

ORGANY SZKOŁY


Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski


SUKCESY UCZNIÓW


Osiągnięcia sportowe w ZS nr 5
Osiągnięcia edukacyjne i artystyczne
w ZS nr 5

HISTORIA SZKOŁY


Historia szkoły
Absolwenci
40 - lecie szkoły
45 - lecie szkoły

SZKOŁA


Dyrekcja
Nauczyciele
Sekretariat
Pedagodzy
Świetlica
Biblioteka
Gabinet pielęgniarki
Stołówka

Dokument bez tytułu Copyright © 2012. All rights reserved: ZS nr.5 w Wołominie, wykonanie: Paragraph Design
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego